Ödeme & İade Politikası

Webpasaj.com pazaryeri Ödeme İade Politikası.

Site & Paket & Doping:

Site Ürün Ödeme İade Garanti;
  1. Webpasaj.com pazaryeri satıcıları ve alıcıların ihtiyaçlarını bulma,elinde olan sıfır ikinci el ürün/ürünlerini ilan vermelerini sağlayan bir platformdur.
  2. Site içerisinde GET sistemimiz pasif konumda olması dolayısıyla herhangi bir ürün veya ürünlere ücret karşılığı sahip olmanıza veya satmanıza yer vermemektedir.
  3. Site dışarısında Satıcı ve Alıcı (Siz) anlaşmalarınız sonucu yapmış olduğunuz ödeme,işlem,havale,eft vb gibi sorumluluklarınızda webpasaj.com asla ve hiçbir zaman sorumlu değildir-gösterilemez.
  4. Garanti; Yayınlanan her ürün İlan sahibi (Satıcı) sorumluluğundadır. Ürünlerin garanti politikalarını Satıcı ürün oluşturmasında Garanti Politikasını belirtebilir veya gizlilik haklarını kullanabilir. Her satıcının ürünleri farklılık gösderebileceği için garanti sorumluluğu her satıcının kendisine aittir. Webpasaj ürünlerin durumunu bilmez/bilemez ve sorumlu tutulamaz-gösterilemez.

Üye Paket Alımları;

Üye olarak sunulan Ücretsiz ve sınırsız paket içeriği sunulmaktadır. Yetersiz kalması durumunda üyelik paketi satın alabilirsiniz. Üyelik paket iadeleri yoktur.

Doping Ödeme iade;

Ürün ve ürünlerinize tanımladığınız Doping uygulamak sizlerin kararındadır. Doping uygulamak için profil sekmesinden Promosyonlar-Cüzdan ve Paketler sekmesinden Kredi Paketi alarak veya size verilen kod ile arkadaşlarınızı davet ettikçe cüzdanınıza bakiye ekleyerek uygulayabilirsiniz. Bir arkadaşınız kayıt esnasında vermiş olduğunuz kodu girmesi sonucu 10TL bonus size ve arkadaşınıza tanımlanır.

Cüzdana eklenen bakiyeler asla nakit olarak kullanıcıların hesaplarına aktarılmamaktadır/aktarılamaz.

Bakiyelerinizi ilan promosyonları için kullanabilirsiniz.


Yukarıda belirtilen Politika üzerine Kullanıcı almış olduğu hizmetleri uygulaması halinde belirtilen koşulları kabul ederek onaylamış olur.

 

Başka sorunuz var mı? Bize yazın